ABD ENDEKSLERİNDE BİLANÇO SONRASI PERFORMANS - S&P 500 BEKLENTİLERİ - Orkun Duruöz#iş yatırım nasıl kullanılır #piyasalar son durum #yatırım tavsiyeleri #varlık yönetimi
#ABONEOL, PİYASALAR VE YATIRIMLA İLGİLİ TÜM GELİŞMELERDEN ANINDA HABERDAR OL: http://bit.ly/2Tl42Wv
İş Yatırım Uluslararası Piyasalar Hisse Senedi ve Türev Müdür Yardımcısı Orkun Duruöz, aşı gelişmeleri, teşvik paketi ve bilanço sezonu etkisinin ABD endekslerine yansımaları/sektör performanslarını analiz ediyor. Son gelişmelerin piyasalara etkilerinin nasıl olacağını ve S&P 500 beklentilerini yorumluyor..
Bizi takip edin!
https://www.isyatirim.com.tr
https://twitter.com/isyatirim
https://www.instagram.com/isyatirim
https://www.facebook.com/isyatirim
https://twitter.com/trademasterfx
https://twitter.com/isvarant
KISACA İŞ YATIRIM
İş Yatırım, portföy yönetimi, varlık yönetimi, yatırım ortaklığı ve girişim sermayesi alanlarında sahip olduğu stratejik iştirak yapısıyla sermaye piyasalarındaki lider kimliğini pekiştirmektedir. İş Yatırım'ın merkezi Londra'da yer alan ve sermayesinin tamamına sahip olduğu Maxis Investments Ltd unvanlı bir aracı kurum iştiraki de bulunmaktadır.
Türkiye'nin en geniş kurumsal ve bireysel müşteri tabanına sahip olan İş Yatırım'ın sekizi İstanbul (Ataşehir, Güneşli, Kalamış, Levent, Maslak, Nişantaşı, Taksim, Yeşilyurt), üçü Ankara'da (Ankara, Anadolu, Başkent) ve üçü İzmir'de (İzmir, Ege, 9 Eylül) olmak üzere, Adana, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Eskişehir, Gaziantep ve Kayseri ile beraber toplam 21 şubesi bulunmaktadır.
YASAL UYARI: Bu kanaldaki video ve yayınlanan diğer tüm içerikler “İş Yatırım Menkul Değerler A.Ş.” tarafından genel bilgilendirme amacı ile hazırlanmıştır. Yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir ve sermaye piyasasındaki alım satım kararlarınızı destekleyecek yeterli bilgiyi içermeyebilir.

İş Yatırım photo 1 ABD ENDEKSLERİNDE BİLANÇO SONRASI PERFORMANS... İş Yatırım photo 2 ABD ENDEKSLERİNDE BİLANÇO SONRASI PERFORMANS... İş Yatırım photo 3 ABD ENDEKSLERİNDE BİLANÇO SONRASI PERFORMANS... İş Yatırım photo 4 ABD ENDEKSLERİNDE BİLANÇO SONRASI PERFORMANS...

Mp3 Download

Next videos

arrow_upward

Load More Similar Videos