6 days ago
2.1M 👀

Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm#Esra Dermancıoğlu #Bir zamanlar Çukurova tek parça #Bir zamanlar Çukurova oyuncuları #bir zamanlar çukurova fragmanı #Entertainment
Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm Özeti, Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı Çukurova'da tüm engellere rağmen bitmeyen Züleyha ve Yılmaz aşkı, bir trafik kazası ile hüzünlü bir ayrılığa sahne oldu!.
Tam da Çukurova'ya barış gelmişken, sevenler sevdiklerine kavuşmuş, kaderin oyunu ile bu hikayeye dahil olanlar, saygıyla kendi kaderlerine dönmüşken, evladının hastaneye götürüldüğünü duyan Yılmaz, oraya yetişmeye çalışırken uçurumdan yuvarlandı!.
Can düşmanı Demir, hayatını tehlikeye atarak Yılmaz'ı kurtardı, hastaneye de yetiştirdi. Tüm Çukurova iyileşmesi için dualar etti, Yılmaz tüm sevdikleri ile de tüm düşmanları ile de helalleşti. Adeta Çukurova'da Yılmaz ve Züleyha aşkı ile yaşananların ardından bembeyaz bir sayfa açıldı! Ama kader, bir kez daha ayrılık kartını çıkardı!.
ZÜLEYHA'NIN GÖZYAŞLARINA YÜREK DAYANMADI!.
Yılmaz, son nefesini sevdiği kadınla, ömrünü adadığı aşkla verdi! Züleyha tam da kavuştuk derken Yılmaz'ı kaybetti! Kimsenin birbirini teselli edecek sözü kalmamıştır! Demir, Züleyha'yı ayakta tutmaya çalışıp, Çocukları için güçlü olmasını sağlamak için çabalayacaktır. Demir de üzgündür. Ama neyse ki ölmeden önce Yılmaz'la helalleşmiştir..
ÇUKUROVA, İSTANBULLU YILMAZ'A VEDA EDİYOR!.
Yıllar önce hem eşini hem evlatlarını kaybeden Fekeli, kısa süre içinde yeniden aynı acılarla sınanmaktadır. Kimsenin onu teselli etmeye gücü yetmez. Yılmaz'ın cenazesini Fikret üstlenir, her şeye o sahip çıkar!.
Züleyha da, Müjgan da evlatlarıyla cenazenin başında yer alacaktır. Tüm olan bitene Behice bile üzülmüş gibi yapar ama ona pek inanan da yoktur. Cenaze namazında gözyaşları sel olup akarken, özellikle Züleyha ve Fekeli, kalplerinin bir parçasını da o mezara gömerler..
Yılmaz'ın cenazesi, duası, mevlidi ile Fekeli adına Fikret uğraşırken, Adana'da bambaşka şeyler de olacaktır. Gaffur, artık Almanya işinin sonuna gelmiştir. Gitmek için her şeyi hazırlar, hatta Demir ile bile işleri yoluna koyar..
Bu arada, Adana'ya gelen Ümit, otomobili arızalanınca Demir ile tanışacaktır.
Aşkın sınırsız, kavganın ölümüne, umudun inadına yaşandığı “Bir Zamanlar Çukurova” atv’de...
Yapım : Tims&B Productions
Yönetmen : Murat Saraçoğlu.
Senaryo : Yıldız Tunç, Su Ersöz, Derem Çıray
Oyuncular: Murat Ünalmış, Nazan Kesal, Uğur Güneş, Hilal Altınbilek, Kerem Alışık, Furkan Palalı, Esra Dermancıoğlu, Bülent Polat, Melike İpek Yalova, Alayça Öztürk, Sibel Taşçıoğlu, Turgay Aydın, Selin Yeninci, Selin Genç, Mehmet Polat, Serpil Tamur, Aras Şenol, Polen Emre, Şirin Öten
Bir Zamanlar Çukurova YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/iKjKpL
atv Resmi YouTube Kanalına Abone Olmak İçin; https://goo.gl/dmrDLN

#Bülent Polat #Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm #Hilal Altınbilek #Bir zamanlar Çukurova son bölüm #Uğur Güneş #Murat Ünalmış #bzç son bölüm #Bir zamanlar Çukurova yeni sezon #Kerem Alışık #Furkan Palalı #bzç fragman #bzç 79 #Bir zamanlar Çukurova dizisi #Nazan Kesal #مسلسل كان يامكان في تشوكوروفا #Bir zamanlar Çukurova izle #bir zamanlar çukurova 79

Bir Zamanlar Çukurova photo 1 Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova photo 2 Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova photo 3 Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm Bir Zamanlar Çukurova photo 4 Bir Zamanlar Çukurova 79. Bölüm

Birinci bölümden beri kim izliyor?
Gösterin kendinizi sadık, içine ateş düşmüş takipçiler.

by Sherry‘s Channel 1 week ago

Tolstoy şöyle diyor: “Tüm muhteşem hikayeler iki şekilde başlar. Ya bir insan bir yolculuğa çıkar, ya da şehre bir yabancı gelir...”

by Zeynep 6 days ago

Bu gidişle dizide🤔 haminne ile sütlacı kalcak🙄

by SILA REÇBER 1 week ago

Fekeli : bundan sonra benim oģlum sensin
Senarist : Aha öldürecek birini buldum

by Aysel E_Li 1 week ago

Hünkar hanım vaktiyle Züleyhaya"SENİN KADERİN BENİM"demişdi ..al işte .Züleyha Hünkar hanımın hayatını yaşıyacak galiba.

by ELSEVER Quliyev 1 week ago

Bir zamanlar Deli gibi Çukurova izlerdik
O bize dert biz ona reyting verdik
Yıllardır soruyoruz bu soruyu kendinize
Senarist biz bu diziyi niye izledik 🤗

by 54 tas 4 days ago

Murat Ünalmış’a Demir Yaman rolüyle hayran kaldım ya çok başarılı iş çıkartıyor

by bjørg :d 1 week ago

Today's motivation:
Don't be afraid to fail, don't waste energy trying to recover up failure instead learn from your failures and go on to the next challenge with more experience. If you're not failing you are not growing 💗

by ElevateYourSelf & StartNow 4 days ago

Сценаристы напишите для Демира любовь ,пусть его полюбит девушка ,Зуля пока играет в хозяйку ,у актрисы челюсть неправильная и губы некрасивые ,а то прям все влюбляются А эта новая девушка красотка

by марго марго 3 days ago

DAHA BU FİLİMİ İZLƏMİYECEM MƏNİM SEVDİYİM AKTİYOR ÖLDU 😥

by Servis Mobile 2 days ago

Yılmazın ölümünde behicenin parmağı var gibime geliyor,arabasına bişeyler yaptırmıştır,boşanmadan malına mülküne konması için.bu kadından herşey beklenilir..

by Belgin Akalin 1 week ago

Fekeli biz kavusamadik yilmazla züleyha kavussun istedim diyor! Gercektenmi? Her seferinde yilmazı müjgana döndüren başka fekelimi izledik!

by Rauf Gunel 1 week ago

Saçmaliğa bak eş oturup karisinin eski eşinin sevgi maceralarını dinliyor..

by Könül Tahir 1 week ago

Nolur Demirin Zuleyhaya olan sevgisini ucuzlasdirmayin.

by İsmet Esedov 1 week ago

Çok saçma yaptiniz, hayat zaten negatifle dolu, bir de siz saçma sapan bir son yapıyorsunuz! Millet depresyona girdi !!

by Gul Tagi 1 week ago

Murat Unalmis efsanesin sən Azərbaycandan selamlar kardeş Türkiyəyə

by Gunel Əzizova 5 days ago

Son bölümler eskisi gibi iyi değil. Sadece bana mı öyle geliyor?🤷‍♀️

by Aynusha 1 week ago

Başrollere bir şey olmaz diyemeyeceğimiz bir dizi.

by Selin Demirçin 1 week ago

Ölüydü, cenaze töreniydi, mevlütüydü, derken 40 dakika gitti...
Ha gayret senarist 1 kişi daha öldürürsen, bir bölümü bitirirsin...

by Deli Ibraam 1 week ago

Mp3 Download

Next videos

arrow_upward

Load More Similar Videos